+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Хірургічна дефлорація

Хірургічна дефлорація

Дефлорація (де … + flos, floris- квітка, молодість, невинність; позднелатінськоє defloratio- буквально зривання квітів) або позбавлення невинності – важлива подія в житті кожної дівчини.

Дівчата про це дізнаються від мами або подруг, і чекають цю подію зі страхом. У багатьох жінок комплекси від невдалого «першого» рази залишаються на все життя, позбавляючи повноцінності сексуальне життя.
Здавалося б – причому тут хірург? Адже це повинен зробити кохана людина! Але в житті не завжди все буває як у всіх. У деяких дівчат дівоча пліва виявляється такою щільною, що статевий член не в силах її розірвати. Або ж дівчина відчуває такий страх або біль при спробі дефлорації, що вже не в силах мучити себе і свого партнера знову і знову.
Багато хто вважає, що при першому статевому акті дівоча пліва розривається, що супроводжується невеликою кровотечею. Через кілька днів розірвані тканини гояться, і подальші заняття сексом ні болю, ні кровотечі не приносять. Але у деяких дівчат, дівоча пліва настільки еластична, що при першому і наступних статевих актах добре розтягується і зберігає цілісність, причому іноді до пологів.
В деяких випадках пліва виявляється настільки міцною, що чоловік вважає за необхідне у що б то не стало «прорвати оборону». Це дуже небезпечно, тому що при значному зусиллі може статися розрив стінок піхви, промежини з досить сильною кровотечею.

Хірургічна дефлорація проводиться за медичними показаннями або за бажанням пацієнтки і займає всього 10-15 хвилин.

  • Операція виконується під місцевою анестезією (амбулаторно), больові відчуття мінімальні.
  • Загальна анестезія використовується, коли перегородка піхви дуже щільна (в цьому випадку Вам доведеться пробути в клініці пару днів).
  • Хірург розтинає скальпелем або електродом дівочу пліву, потім пальцями розтягує вхід у піхву, встановлює тампон.
  • Після операції необхідно ретельно стежити за гігієною.
Додаткова інформація за телефонами:

 +38 (096) 203-03-03
 +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.