+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Збільшення точки G

Збільшення точки G

Збільшення або аугментація, зволоження точки G – простий і абсолютно безпечний спосіб зробити своє інтимне життя яскравішим.

Не всім жінкам вдається досягати піку задоволення кожен раз під час інтимної близькості, але кожна хотіла б зробити цей процес більш керованим. Секс може стати набагато багатшими, якщо задіяти всі ерогенні зони, дані природою.
Збільшення точки G дозволяє зробити інтимне життя максимально яскравою, а досягнення піку задоволення стане регулярним і доступним кожній парі!

Точка G

На передній стінці піхви, на глибині близько 4 см від сечівника, розташований невелику ділянку тканини, здатний реагувати особливим чином на стимуляцію. Саме завдяки їй можливе досягнення вагінального оргазму.

Природа передбачила відразу кілька видів досягнення вищого задоволення при сексі: кліторальний і вагінальний. Якщо перший варіант набагато простіше контролювати через зовнішнього розташування клітора, то другий – більш рідкісний і далеко не завжди доступний через особливості розташування точки G. Вона буває доступна для прямого впливу не у всіх і не при кожному статевому контакті. Це позбавляє жінку і її сексуального партнера різноманітності задоволень, яке вони могли б мати в інтимному плані.

Виправити ситуацію може інтимна косметологія за допомогою збільшення точки G:

 • Малий розмір і погана доступність цієї анатомічної ділянки. Після ін’єкції вона стає доступною для впливу пеніса під тими кутами, під якими раніше це було неможливо.
 • Розтягнуте піхву після пологів. Через розширення відстані між його стінками вплив на точку G може бути ускладнене.
 • Нетримання сечі. Сечовипускальний канал є анатомічним «сусідом» даної ерогенною зони. Після ін’єкції відбувається її ущільнення і наростання в обсязі. В результаті покращується фіксація уретри і контроль над сечовипусканням.
 • Сухість слизової оболонки, зниження чутливості і пружності стінок вагіни. Основний компонент філлера сприяє підвищенню зволоженості і тонусу м’яких тканин в місці введення.

Методи збільшення точки G

 • За допомогою введення власних жирових клітин пацієнта (липофилинг). Маніпуляція займає близько години і проводиться під місцевим знеболенням.
 • Ін’єкція філлера. Процедура здійснюється за допомогою введення в потрібну область піхви препарату гіалуронової кислоти. На весь процес потрібно близько 30 хвилин. Знеболення місцеве. Процедура збільшення точки G препаратом гіалуронової кислоти за відгуками відрізняється особливою популярністю у жінок. Їй віддають перевагу через швидкість виконання і короткого періоду реабілітації (випробувати результат можна вже через 3 дні після ін’єкції).

Після будь-якої з маніпуляцій можна вирушати додому. Близько двох тижнів не слід відвідувати сауну або лазню.

Результат збільшення точки G:

  • Стають доступними кілька видів оргазму;
  • Нові яскраві відчуття від інтимного життя і підвищення потягу;
  • Підвищення чутливості до стимуляції точки G;
  • Поліпшення або відновлення контролю над сечовипусканням;
  • Налагодження статевого життя після вагітності і пологів;
  • Підвищення частоти і сили піків задоволення;
  • Поліпшення зволоження слизових статевих органів, усунення сухості.

Середні терміни збереження результату – 7-12 місяців. Потім можна зробити ін’єкцію повторно або трохи підкоригувати наявний ефект.

Як правильно підготуватися до процедури збільшення точки G?

Підготовка полягає в огляді лікаря гінеколога, необхідний аналіз на ступінь чистоти піхви, іноді санація. У разі наявності запальних процесів необхідне лікування.

Пройти попереднє обстеження і процедуру збільшення точки G за доступними цінами в Запоріжжі можна в медичній клініці Олівія.

Уточнити ціну збільшення точки G і інших послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.