+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Видалення ліпом

Видалення ліпом

У медичній клініці Олівія виконується видалення всіх новоутворень шкіри і підшкірної жирової клітковини з використанням малотравматичних технологій, а так само з застосуванням апарату радіохвильової хірургії та сучасного лазерного апарату з довжиною повні 1470 н.м.

Ліпома (lipoma ) – доброякісна пухлина, яка розвивається з підшкірної жирової тканини, але може мати і більш глибоку – міжм’язову і межфасціальную локалізацію.

Пухлина м’якої консистенції, абсолютно безболісна і легко рухома. Шкіра над нею опукла, але колір її незмінений. Росте повільно. Розміри пухлини різноманітні. Зустрічаються ліпоми вагою до 10-15 кг. – гігантські ліпоми

Пухлини можуть бути одиничними або множинними. Множинні ліпоми зустрічаються при ліпоматозом:

 • Сімейний липоматоз – спадкове захворювання, характеризується появою в юності безлічі безболісних повільно зростаючих ліпом;
 • Ліпоматоз Маделунга (симетричний липоматоз) – зустрічається у чоловіків, розвивається на тлі гіпофізарних порушень. Визначаються множинні великі ліпоми, які зливаються між собою в області шиї, утворюючи таким чином своєрідний «хомут».

Ліпоми не становлять небезпеки, але можуть інтенсивно збільшуватися в розмірах і створювати помітний естетичний дефект. Ліпоми доцільно видаляти поки вони не досягли великих розмірів.

Показання до видалення ліпоми:

 • активне зростання ліпоми;
 • розташування на відкритих ділянках тіла;
 • болючість при натисканні;
 • виражене порушення кровообігу при впливі тиску від новоутворення.

Протипоказання:

 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • вагітність;
 • аутоімунні порушення;
 • активізація герпесного інфекції.

Методи лікування ліпом:

1. Перший метод традиційний. Виконується розріз шкіри в кілька разів менше діаметра ліпоми і виконується її видалення. Ложе ліпоми обробляється лазером, з метою знищити будь-які залишки, так само для запобігання синців. Після цього виконується накладення косметичних швів. Після загоєння рани, як правило, на 7-9 день шви знімаються. Після видалення липома направляється на патогістологічне дослідження.

2. Ліпосакція: аспирировать ліпому за допомогою тонкої трубочки (канюлі). Для цього проводиться введення анастетика і розчину адреналіну в зону ліпоми і навколишні тканини. Потім після невеликої експозиції 10-15 хв, через прокол вводиться тонка трубочка канюля, підключена до спеціального апарата і проводиться аспірація вмісту. В результаті даної процедури на шкірі залишаються один або два проколу, які в подальшому не видно.

3. Лазерний ліполіз . Виконується невеликий прокол шкіри, в який вводиться Світоволокно і подається лазерна енергія, після чого розплавлений жир видаляється через голку, а місце локалізації ліпоми закривається.

У медичній клініці Олівія оптимальний метод видалення підбирає хірург , виходячи з виду шкірного новоутворення.

Процедура видалення новоутворень в медичній клініці Олівія відрізняється використанням сучасного обладнання, комфортністю і безболезненностью процедури, швидкістю (займає 10-20 хвилин).

В медичний центр Олівія на видалення ліпом приїжджають пацієнти з інших міст України. У медичному центрі Олівія для іногородніх пацієнтів є можливість проживання на час обстеження і реабілітаційного періоду в затишних 1-2-місних палатах з санвузлом, телевізором, кондиціонером. Телефонуйте! Вам буде комфортно.

Уточнити ціну послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.