+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Склеротерапія (склерозування вен)

Склеротерапія (склерозування вен)

Склеротерапія або Склерозування вен – один із сучасних малотравматичних методів лікування варикозу. Склеротерапія використовується як для лікування варикозних розширених вен, так і для видалення судинних зірочок і сіточок (телеангіоектазії).

Суть методики склеротерапії вен – склеювання стінок судин. Цей ефект досягається введенням спеціального препарату (склерозанта в просвіт вени). При цьому сама вена не видаляється. Таким чином косметичний результату досягається без хірургічного втручання.

Види склеротерапії або склерозування вен:

  • Склеротерапія рідким склерозанта, коли в вену вводиться рідкий розчин склерозанта в певній концентрації необхідної для склеювання певного діаметра вени. </ i>
  • Пінна склеротерапія (Foam-form) – цей різновид склеротерапії є найбільш ефективною в порівнянні з рідинним методом (склерозант вводиться в рідкому вигляді без спінювання). Принциповою особливістю даного методу є отримання пінного розчину, що складається з склерозанта і повітря. Після отримання даної форми склерозанта, проводиться введення його в просвіт вени. Піна швидко поширюється по судині, видаляючи з просвіту вени кров, при цьому збільшуючи площу зіткнення склерозанта з поверхнею судини. При цьому здійснюється ефективний вплив на внутрішню поверхню вени. Недолік даного методу – не можна вводити більше 10 мл. пінної форми. Тому даний вид склерозування, при необхідності може бути доповнений введенням рідкої форми препарату.
  • Мікросклеротерапія – метод використовується для склерозування судинної сіточки і зірочок (телеангіоектазій). З цією метою використовується або пінна, або рідка форма препарату, який вводиться в просвіт судин найтоншої голкою. Виконується послідовне введення склерозанта, починаючи з більших судин, що живлять телеангіоектазії, і продовжується введення в усі інші судинні зірочки. Для кращої візуалізації судин використовується спеціальний апарат VeinLite, який допомагає візуалізувати приховані притоки вен і полегшує отримання результату. </ Li>

Як виконується склеротерапія вен?

Для початку лікуючий лікар уважно розпитує, оглядає пацієнта, призначає, при необхідності, додаткові методи дослідження. Після цього, на основі отриманих даних, він визначається з лікувальною тактикою. Склеротерапія вен виконується амбулаторно, один сеанс займає не більше 60 хвилин. Кількість сеансів склеротерапії залежить від особливостей захворювання і варіює від 1-2 до 4-5 сеансів.

Чи потрібні які-небудь обмеження після виконаної процедури?

Після сеансу рекомендується 30-60 хвилинна піша прогулянка. Потім пацієнт може повернутися додому або на роботу. Побутові навантаження дозволені в повному обсязі. Протягом 3-7 днів потрібна постійна цілодобова компресія. Повинні бути повністю виключені виражені фізичні навантаження, прогрівають процедури.

Коли краще робити склеротерапію?

Оптимальним періодом для склеротерапії є пізня осінь, зима і рання весна. По-перше, склеротерапія має на увазі необхідність носити компресійний трикотаж, в ряді випадків цілодобово і протягом тривалого періоду. Зрозуміло, що носити компресійні панчохи, а тим більше спати в них, набагато простіше в холодну пору року.

Підготовка до склеротерапії:

  • за 3 доби до процедури скасувати препарати, що містять аспірин, і інші ліки, що впливають на згортання крові;
  • напередодні, перед проведенням склеротерапії, ви не повинні робити епіляцію в області, де буде проводитися ін’єкція. Також не можна застосовувати різні лікувальні мазі, креми і лосьйони. Так як після проведення процедури нога буде деякий час перебувати в еластичному бинті або панчосі, необхідно надіти просторе взуття або одяг.

Звернувшись в медичну клініку Олівія, Ви отримаєте професійну консультацію лікаря флеболога , курс лікування заснований на сучасних методиках і розроблений спеціально для Вас.

У медичній клініці “ОЛІВІЯ” Ви можете пройти весь спектр сучасного лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, починаючи від консервативних заходів, таких як подбор компресійного трикотажу , пресотерапія на сучасному апараті” Лімфостім “.

У медичній клініці Олівія склеротерапію вен здійснюють досвідчені, уважні фахівці. Лікарі використовують новітні методики, сучасне обладнання і найкращі ліки, що дозволяють провести процедуру швидко і безболісно.

Уточнити вартість послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

За додатковою консультацією і для запису на прийом до лікаря в медичну клініку Олівія звертайтеся за телефонами:

☎ +38 (096) 203-03-03
☎ +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

До і після
after-before-slide
Склеротерапия. ✅ Эта процедура проводится чаще в прохладное время года. Причин тому несколько:
✅После склеротерапии часто рекомендуется ношение специального компрессионного трикотажа. Плотные чулки или гольфы доставляют дискомфорт в жаркую погоду.
✅После склеротерапии не рекомендуется находиться на солнце, т.к. ультрафиолетовое излучение может ухудшить результаты лечения.
✅Склеротерапия не дает мгновенный результат. Длительное время после процедуры могут сохраняться синяки, пигментация и т.д.
Пластический хирург медицинской клиники «Оливия», кандидат медицинских наук Децык Дмитрий Анатольевич.

after-before-slide
after-before-slide
after-before-slide
after-before-slide
СКЛЕРОТЕРАПИЯ
Иньекционный метод удаления варикозных вен и сосудистых звездочек на нижних конечностях.

Пластический хирург медицинской клиники «Оливия», кандидат медицинских наук Децык Дмитрий Анатольевич.
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.