+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Реконструкція грудей після онкохірургії

Реконструкція грудей після онкохірургії

Однією з основних причин втрати молочної залози є рак молочної залози.

Рак грудей – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок. Його лікування майже завжди супроводжується видаленням всієї молочної залози або її частини. Поліпшити якість життя пацієнток після такої операції, часто вимагає відновлення спочатку зовнішнього вигляду.

Реконструкція грудей після мастектомії (видалення молочної залози) може проводитися по-різному, але суть втручання і деякі принципи проведення операції залишаються схожими. Якщо жінці поставили діагноз – пухлина молочної залози, і планується видалення останньої, то вже на цьому етапі необхідно задуматися про реконструкцію грудей і обговорити можливість такої операції з онкологом і пластичним хірургом, які допоможуть виробити тактику і створити найбільш оптимальні умови для цього. Оптимальним варіантом є спільна робота онколога і пластичного хірурга, так як разом вони можуть розробити підхід враховує і естетичні аспекти відновлення грудей, і забезпечує найкращі умови для проведення реконструкції грудей. У деяких випадках можливе проведення одномоментної операції, коли в ході операції по видаленню пухлини виконується установка імпланта.

Вибір способу хірургічної реконструкції грудей залежить від клінічної ситуації, форми і розміру грудей, загального стану здоров’я, способу життя і цілей. 

У медичному центрі Олівія виконується повний спектр корегуючих операцій на молочній залозі.

В медичний центр Олівія в Запоріжжі приїжджають пацієнти з інших міст України. У медичному центрі Олівія для іногородніх пацієнтів є можливість проживання на час обстеження і реабілітаційного періоду в затишних 1-2-місних палатах з санвузлом, телевізором, кондиціонером. Телефонуйте! Вам буде комфортно.

Уточнити ціну послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

За додатковою консультацією і для запису на прийом до лікаря в медичну клініку Олівія.

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.