+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Пресотерапія

Пресотерапія

У медичній клініці Олівія використовується новітній апарат для пресотерапії від компанії BTL «LIMFASTIM 6000 12 TOPLINE», який визнаний кращим апаратом для пресотерапії і отримав головну нагороду на виставці MEDICAL FAIR 2010 року.

Пресотерапія (лімфодренаж) – метод, заснований на ритмічної стимуляції м’язів в певній послідовності з метою викликати природний дренаж лімфи і зменшити вміст рідин і токсинів. Ефективний при лікуванні целюліту, ожиріння, набряків та інших захворювань, пов’язаних з порушенням циркуляції крові і лімфи.

Для чого застосовується пресотерапія?

Порушення венозного і лімфатичного дренажу стирає красу вашого тіла, але ще сильніше страждає функція органів і тканин. Тривало існуючий набряклий синдром тягне за собою порушення клітинного метаболізму, погіршення мікроциркуляції, посилення гіпоксії тканин. В умовах гіпоксії активізується сполучна тканина, що в кінцевому підсумку може призвести до лімфатичної недостатності, лімфедеме, слоновості. Порушення трофіки тканин тягнуть за собою витончення шкіри, свербіж і навіть трофічні виразки. Як же розірвати це порочне коло? Придумано безліч медикаментозних засобів, які безпосередньо чи опосередковане протинабрякову дію. Однак будь-який лікарський препарат має побічні дії. Проблему вирішують фізіотерапевтичні впливу. Найбільш ефективним методом є пресотерапія.

На що впливає пресотерапія?

Точкою пресотерапії є лімфатична система, на яку впливають стисненим повітрям, що подається через спеціальні манжети, тиск якого регулюється спеціальним приладом. Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресотерапія, виводячи з організму надлишки рідини, і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах.

Пресотерапія, що застосовується в косметології, дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшити обсяги тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням, і усувати в’ялість шкіри, роблячи її пружною і гладенькою. У медицині пресотерапія, надаючи спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкого м’язового напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, знімаючи тяжкість в ногах і тонізуючи стінки судин. Пресотерапія активно бореться з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресотерапії в реабілітації після ліпосакції. Дія пресотерапії здійснюється за рахунок як місцевих регулюючих, так і центральних нейрогуморальних механізмів, в основі яких лежить подразнення механорецепторів, чутливих і тактильних рецепторів. Імпульс від рецепторів надходить в передні роги спинного мозку, довгастий мозок, кору головного мозку. За еферентних волокнах відповідні імпульси повертаються до внутрішніх органів, ендокринної системи, надаючи потужний стимулюючий вплив. У кров надходять енкефаліни, ендорфіни, кортикостероїдні гормони і інші речовини, що активізують обмінні процеси, нормалізують гомеостаз. Пресотерапія є незамінним компонентом програми лікування целюліту, тому що усуває гіпоксію і застій міжклітинної рідини в підшкірній жировій клітковині, що є основними причинами його розвитку. При варикозному розширенні вен або схильності до нього, в разі післяопераційних набряків пресотерапія чи не єдиний ефективний метод допомоги та лікування.

Як проводяться процедури?

Апарат для проведення пресотерапії являє собою спеціальний костюм, в який під різним тиском подається повітря. Для ніг застосовують спеціальні високі чоботи, для живота і стегон використовують широкий пояс, а для рук – довгі рукавички. Подача стисненого повітря в сегменти костюма дозується спеціальним приладом. Залежно від опрацьовують зон на апараті можна вибрати програми, індивідуальні для кожного пацієнта. Схему проведення пресотерапії повинен скласти лікар.

Перед початком проведення процедури пресотерапії пацієнт одягає костюм, що складається з декількох сегментів. Під час процедури пацієнт розташовується на кушетці. За допомогою апарату в чоботи, пояс і рукавички нагнітається повітря – тиск і паузи ритмічно чергуються один з одним. Такі масажні хвилі покращують кровопостачання м’язів, збільшують швидкість обміну речовин, виводять зайву рідину з тканин, тонізують стінки судин. Крім перерахованих вище переваг пресотерапія має розслаблюючий ефект, після сеансу пацієнт відчуває приємну легкість у всьому тілі.

Сеанс пресотерапії займає 30-40 хвилин. Пресотерапія проводиться один раз в два-три дня. Залежно від розв’язуваної проблеми потрібно від 10 до 15 сеансів. При необхідності через півроку курс пресотерапії можна повторити. Цікавий факт: фахівці запевняють, що всього одна процедура на апараті для пресотерапії замінює 20-30 сеансів традиційного ручного масажу.

Кому показана пресотерапія?

Проведення прессотерапевтіческіх процедур в деяких випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання. А ось при виникненні післяопераційних набряків пресотерапія вважається чи не єдиним дієвим способом надання екстреної допомоги. Пресотерапія досить швидко зміцнює і омолоджує тіло і особливо хороша для тих жінок, яким протипоказані ультразвук, електрофорез або ручний масаж. Пресотерапія добре допомагає жінкам, які перебувають у 2-му і 3-му місяцях вагітності, зняти набряклість. При цьому ізолюють зону живота, впливаючи тільки на ноги. Пресотерапія, володіючи щадним режимом впливу, особливо показана тим, кому заборонений лімфодренаж шляхом електростимуляції м’язової тканини, впливом ультразвуком, електрофорезом або ручним масажем. Якщо таких протипоказань немає, пресотерапія навіть посилює ефект ультразвукової терапії та електростимуляції. Пресотерапія може поєднуватися з різними методиками лікування целюліту, омолодження шкіри і корекції фігури, наприклад, з обгортанням, плазмоліфтінг.

Уточнити ціну послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

За додатковою консультацією і для запису на прийом до лікаря в медичну клініку Олівія звертайтеся за телефонами:

☎ +38 (096) 203-03-03
☎ +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

До і після
after-before-slide
В медицинской клинике ОЛИВИЯ используется ультрасовременный аппарат для прессотерапии Lymfastim 6000 12 Topline от компании BTL, который получил награду на выставке Medical Fair 2010, как лучший аппарат для прессотерапии.
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.