+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Методика flash-моніторування глюкози

Методика flash-моніторування глюкози

Тепер вимірювати рівень глюкози стало можливо цілодобово і без додаткових проколів шкіри! За допомогою методики flash-моніторування глюкози.

Методика flash-моніторування глюкози – створена для безперервного вимірювання глюкози в будь-який момент часу і зберігає результати кожні 15 хвилин. Найголовніше гідність: у будь-який час ви можете побачити рівня цукру в крові за допомогою рідера (пристрою, що зчитує) або спеціального програмного забезпечення на свій смартфон. А так же побачити динаміку цукру в нічний час і в перебігу дня. Для зручності спеціальними індикаторами-стрілочками показується, коли рівень цукру є статичною, або йде на зниження / підвищення.

Переваги методики flash-моніторування глюкози

  • Малий розмір сенсора комфортний при установці під одяг і не заважає при щоденному використанні.
  • Легкість застосування та безболісність використання. Надтонка голка знаходиться під шкірою, головка якої досягає інтерстиціальної (тканинної) рідини.
  • Точні показники датчиків. Калібрування сенсора не потрібно, і система не взаємодіє з препаратами, що містять парацетамол.
  • Водонепроникність. При використанні сенсора протягом 14 днів його можна носити під час плавання, прийняття душу або заняттями спорту.
  • Використовуючи методику flash-моніторування глюкози ви забуваєте про щоденне проколі пальців ланцетами або скарифікатор по кілька разів на день.

Дана система відмінно допомагає підібрати потрібну дозу гормону для хворого на діабет, так як дозволяє постійно проводити моніторинг рівня цукру в крові на кількість з’їдених хлібних одиниць (ХО) і введеного короткої або ультракороткої гормону під них, дозволяючи бачити його графік, і вносити відповідні корективи.

Як використовувати сенсор

1. Вибір місця

– Виберіть область шкіри на задній частині плеча, яка зазвичай залишається плоскою під час звичайної повсякденної діяльності (без згинання або розгинання). Виберіть місце, яке знаходиться на відстані не менше 2,5 см від місця ін’єкцій.

– міняйте руку при використанні нового сенсора

2. Підготовка вашої шкіри

Щоб поліпшити «стикування» сенсора з тілом, помийте шкіру з милом і водою і висушіть її. Після цього обробіть спиртової серветкою місце куди будете ставити сенсор і дайте йому висохнути на повітрі (НЕ обдуває його) перед продовженням.

3. Застосування датчика

– Відкрийте сенсорний блок, повністю відділивши кришку. Відкрутіть ковпачок від аплікатора датчика і зніміть його.

– Знайдіть темну мітку на аппликаторе датчика, і потім таку ж мітку на сенсорної упаковці, і вирівняйте їх по одному рівню. На стійкій поверхні сильно натисніть на аплікатор сенсора, до того моменту поки він не зупиниться.

– Помістіть аплікатор датчика на потрібну ділянку шкіри і щільно притисніть до тих пір, поки сенсор не буде встановлено.

Підказки при носінні сенсора:

Будьте пильні, рухаючись протягом дня. Уникайте нальоту або затиску вашого датчика дверними рамами, дверима автомобіля, меблями, людьми, тваринами або іншими важкими предметами.

Уникайте торкання, натискання або натягу датчика. Крім того, ви (і ті, хто вас оточує) не повинні стосуватися, дряпати або лущитися клей навколо датчика, навіть якщо він почав відпадати.

Датчик стійкий до впливу води. Але не тримайте ваш датчик в воді глибше 1 метра або зануреним більше 30 хвилин.

Flash-монітор являє собою невелику пластинку, яка встановлюється в непомітне місце, наприклад, на плече. Закріплюється пластиром і не заважає звичайного способу життя.

В результаті ви отримуєте:

  • Постійні дані по рівню глюкози в організмі
  • Добові графіки, можливість вказати прийом їжі або ін’єкції інсуліну.
  • Можливість встановити будильник, який нагадає виміряти глюкозу або зробити ін’єкцію.
  • відіб’ється гипогликемические події (глюкоза нижче 3,9) і справжні гіпоглікемічністану.

Зацікавилися методикою?

За додатковою консультацією і для запису на прийом до лікаря – ендокринолога в медичну клініку Олівія звертайтеся за телефонами:

☎ +38 (096) 203-03-03
☎ +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.