+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Лазерне інтимне омолодження

Лазерне інтимне омолодження

Сьогодні інтимна реабілітація є дуже популярним і затребуваним напрямком в медицині. Сучасні жінки хочуть бути досконалими у всьому, а жіноче здоров’я в значній мірі впливає на якість їхнього життя. Найчастіше до нас звертаються жінки з різними розладами тазового дна, а це опущення і випадання тазових органів, різні типи нетримання сечі, атрофічні процеси, які, на превеликий жаль, супроводжують жінку з віком, хронічними тазовими болями, а також сексуальна дисфункція.

Існує чимало ситуацій, в яких лазерне омолодження стане оптимальним вибором.
Серед них:
вікові зміни стінок піхви;
розтягнення піхви після пологів;
низький тонус стінок піхви;
надмірна сухість піхви, особливо в період менопаузи;
нетримання сечі;
незадоволеність якістю інтимної близькості, зниження чутливості.

Сучасна лазерна інтимна пластика не вимагає
НІ РЕАБІЛІТАЦІЇ, НІ спеціальной великой ПІДГОТОВКИ.

Комплектація апарату включає в себе модуль фракційного омолодження з високошвидкісними двигунами, хірургічні насадки і модуль вагінального омолодження. Потужний СО2 генератор і відмінно продумане програмне забезпечення обумовлюють комфорт і виняткову безпеку косметологічних процедур. Вуглекислотний СО2 лазер класу преміум, призначений для фракційного омолодження і підтяжки шкіри, видалення рубців і шрамів, роботи з віковими змінами шкірних покривів. Тканини відновлюються дуже швидко, немає ні кровотеч, ні ризику інфікування або розвитку ускладнень.

Під час процедури за допомогою лазера відбувається:
• Рівномірний і ЧІТКО дозувати прогрівання тканин піхви.
• В результаті площа зони, порушеної впливом лазера, різко скорочується, що саме по собі викликає звуження вагінальних стінок.
• У відповідь на такий вплив організм починає виробляти власний колаген – фібрилярний білок – основа вагінальної тканини, що забезпечує її міцність і еластичність, яку часто називають «каркасом» стінок піхви.
Тривалість процедури 20-30 хвилин.

Інтимне лазерне омолодженняПісля процедури:
• Значно поліпшується кровопостачання обробленої зони, тонус підвищується, слизова оболонка стає більш щільною, зволоженою і пружною. Вже після однієї такої процедури видно результат. Раніше домогтися такого ефекту можна було тільки за допомогою хірургічної операції, після якої був потрібний довгий відбудовний період.
• Слід зазначити, що серйозних побічних ефектів у методики лазерного вагінального омолодження не існує.
• За допомогою інноваційних методів можна не тільки усунути патологічні зміни в інтимній зоні, а й значною мірою поліпшити всі сфери життя пацієнтки.

Уточнити ціну лазерного інтимного омолодження та інших послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

Зробити лазерне інтимне омолодження в Запоріжжі можна в медичному центрі Олівія, попередньо записавшись на прийом до лікаря або зателефонувавши за телефонами:

 +38 (096) 203-03-03
 +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

До і після
after-before-slide
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.