+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Лабіопластика (пластика статевих губ)

Лабіопластика (пластика статевих губ)

Лабіопластика – це хірургічна операція по зміні форми і розміру малих і великих статевих губ з метою відновлення їх естетичності і усунення вроджених або придбаних недоліків.

За своєю природою малі статеві губи рідко бувають симетричними, а в процесі життя можуть ще і подовжуватися. Багатьом жінкам не подобається їх складчастий і пігментований вигляд. Операція по корекції асиметрії малих статевих губ дозволяє добитися ідеальної анатомічної форми.

Лабіопластика статевих губ показана при занадто великих, маленьких або асиметричних статевих губах, що значно ускладнює сексуальне життя, викликають естетичний дискомфорт і вносять фізичні незручності, наприклад, заважають при ходьбі, катанні на велосипеді.

Результатом пластики статевих губ стає поліпшення якості статевого життя жінки. Відбувається це з двох причин. По-перше, Лабіопластика розкріпачує жінку, усуваючи то сором, яке вона відчувала з естетичних проблем із зовнішніми статевими органами. По-друге, завдяки тому, що пластика статевих губ часто оголює клітор, підвищується сексуальна чутливість жінки.

Показання для проведення Лабіопластика:

  • елонгація малих статевих губ (довжина, що перевищує 5 см);
  • асиметрія статевих губ і їх в’ялість;
  • гіпертрофія або недорозвинення великих статевих губ

Протипоказання до проведення Лабіопластика:

Лабіопластика протипоказана жінкам, у яких є ВІЛ / СНІД, ІПСШ, онкологічні захворювання; протікає запальний процес в області репродуктивної системи; або захворювання, що впливають на згортання крові.

Методи Лабіопластика:

  • Резекція малих статевих губ – в цьому випадку проводиться лінійної відсікання частини губи, при цьому віддаляються природні складки і пігментовані ділянки.
  • Сегментарная резекція – видаляється трикутний клапоть в нижній частині губи
  • V-образна резекція – на губі викроюється клапоть певної форми, краї рани зшиваються, при цьому зберігаються природні складки і пігментація.
Вибір того чи іншого методу здійснення операції диктується анатомічними особливостями пацієнтки і її побажаннями. Досить часто пластику малих статевих губ проводять одночасно з корекцією великих статевих губ.

Обстеження перед операцією

Перед операцією пацієнтці необхідно пройти обстеження і здати аналізи крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С і гінекологічний мазок на флору.

Проведення Лабіопластика

  • Операцію проводять під місцевим знеболенням.
  • Тривалість операції становить близько сорока хвилин, не доставляючи хворобливих відчуттів пацієнтці, практично не залишає рубців і характеризується швидким загоєнням, в зв’язку з хорошим кровопостачанням цієї області.
  • Госпіталізації не потрібно.
Результати операції не змусять себе чекати. Статеві губи набувають симетричність, акуратний вигляд, малі губи не виступають за кордон великих. Жінка отримує довгоочікувану впевненість в собі і сексуальну привабливість.

Реабілітація після пластики статевих губ

В перші 4-7 днів приймаються антибіотики. Шви регулярно обробляються, особлива увага приділяється гігієні статевих органів. У перший тиждень не можна довго сидіти, носити тісний одяг, ходити в лазню, перегріватися.
Зробити лабіопластику в Запоріжжі можна в медичній клініці Олівія, попередньо записавшись до лікаря  або зателефонувавши за телефонами:

 +38 (096) 203-03-03
 +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

До і після
after-before-slide
Перинеопластика, лабиопластика, липофилинг больших половых губ. Мушастикова Ольга Владимировна. Врач акушер-гинеколог эндокринолог, высшей категории.
after-before-slide
after-before-slide
Лабиопластика трендовая операция, которая с успехом может проводиться под местной анестезией. Продолжительность от 30 до 50 мин, швы косметические, биодеградирующими нитями, не требуют снятия.
Стежка Марина Петровна. Врач акушер-гинеколог эндокринолог, высшей категории.
after-before-slide
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.