+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика – безболісний і нетравматичний метод корекції та інтимного омолодження за допомогою ін’єкцій філерів на основі гіалуронової кислоти.

Контурна пластика інтимних зон – це процес введення гелю гіалуронової кислоти в інтимні зони з метою їх корекції. Гіалуронова кислота підтримує щільність і нормальний обсяг клітин і тканин, перешкоджаючи їх зневоднення. З віком процеси зневоднення посилюються, кількість власної гіалуронової кислоти зменшується. Синтетична гіалуронова кислота виробляється в клінічних умовах і абсолютно ідентична натуральній, тому не тільки нешкідлива, але і не викликає побічних ефектів.

Переваги інтимної контурної пластики:

 • безболісно: абсолютно комфортний метод корекції та інтимного омолодження;
 • безпечно: використовуються гіпоалергенні препарати, в основі яких гіалуронова кислота – природний компонент шкіри;
 • індивідуально: в будь-який момент можна провести докоррекцію або повторну процедуру, так як гіалуронова кислота поступово повністю виводиться з організму;
 • природно: крім естетичного результату філери сприяють підвищенню зволоження слизової, також прискорюється обмін речовин в тканинах і поліпшується функція рецепторів, що відповідають за сексуальне збудження.

Зони введення препаратів гіалуронової кислоти в гінекології:

 1. Аугментація точки G при зниженій чутливості, малих розмірах зони, анатомічні особливості піхви, зниження лібідо з метою посилення сексуальних відчуттів
 2. Пластика клітора при зниженій чутливості, малих розмірах з метою посилення сексуальних відчуттів.
 3. Великі і малі статеві губи при вікових інволюційних змінах, ассимметрии, недостатній вираженості, в’ялості шкіри.
 4. Промежину при рубцевих деформаціях (в т.ч. післяпологових).

У медичній клініці Олівія працюють тільки висококваліфіковані лікарі фахівці, які проконсультують і підкажуть, як краще провести всі необхідні процедури і які потрібно здати аналізи перед проведенням інтимної контурної пластики.

Відновлювальний період зіставимо з реабілітацією після класичної контурної пластики. Після процедури кілька днів може відчуватися помірний дискомфорт в зоні корекції, можливе формування набряку (проходить протягом 2-4 днів) і синячков (зникають через тиждень). При необхідності надати статевих губ більший обсяг можна провести докоррекцію в будь-який час, але не раніше ніж через 7 днів, які необхідні для об’єктивної оцінки результату першої процедури.

Обмеження після інтимної контурної пластики:

 • 2-3 дня рекомендується дотримуватися статевого спокою,
 • на 7 днів обмежити фізичні навантаження (фітнес, басейн і т. Д. ),
 • 2-3 тижні не проводити будь-які прогрівають процедури (лазня, сауна, гаряча ванна).

Естетичний результат інтимної пластики філлерамі зберігається в повному обсязі протягом 8-12 місяців, після чого процедуру можна повторити.

Інтимна контурна пластика сьогодні дозволяє швидко і безболісно вирішити багато проблем, пов’язаних з естетичними питаннями, повернути гармонію в особисте життя і, цілком можливо, відкрити нові грані сексуального задоволення.

Вартість контурної пластики залежить від використовуваного філлера і кількості препарату.

Уточнити ціну на iнтимну контурну пластику і інші послуги, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.