+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Ін’єкційна контурна пластика обличчя і губ

Ін’єкційна контурна пластика обличчя і губ

Контурна пластика – методика моделювання зовнішності і корекції вікових змін шляхом ін’єкційного введення філерів.

Серед головних плюсів контурної пластики – мінімальна травматичність і максимально швидкий результат. Контурна пластика обличчя – це спосіб ін’єкційного втручання, за допомогою якого, можна позбутися від небажаних зморшок, змінити форму, надати об’єм або усунути асиметрію певних частин обличчя.

Показання для ПРОЦЕДУРІ контурної пластики:

 • Втрата чіткості контура овалу обличчя
 • Наслідки гравітаційного птозу ( «брилі»)
 • Зморшки (в тому числі глибокі)
 • Нісогубна складка
 • Нісослізна борозна
 • Нісовилична борозна
 • Міжбровні складки (глибокі)

ТАК САМО ПРОЦЕДУРИ контурної пластики ЗАСТОСОВУЮТЬ:

 • При корекції форми або збільшення об’єму губ
 • При моделюванні контурів овалу обличчя
 • При корекції форми вилиць, підборіддя, носа, вух, скроневої області

Є загальні протипоказання для виконання ін’єкційних процедур: вагітність, годування грудьми, загострення будь-якого хронічного захворювання, ГРВІ, пошкодження шкірних покривів, порушення згортання крові, прийом антикоагулянтів, психічні захворювання.

Зараз на ринку представлена ​​велика кількість препаратів різних виробників. Який вибрати – вирішує лікар, залежно від завдань контурної пластики, які потрібно вирішити. Однак найбільшою популярністю користуються препарати на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію.

Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри, який бере участь в її регенерації і відповідає за водний баланс. Ін’єкції препаратів, що містять гіалуронову кислоту, дозволяють компенсувати її недолік і скорегувати вікові зміни, при цьому не завдаючи шкірі шкоди. З віком її кількість зменшується, шкіра стає сухою, втрачає тонус, тому поповнити запас і підвищити вплив гіалуронка на тканини можна за допомогою введення в дерму препаратів на її основі: Juvederm, Teosyal – всі частинки в таких Філер мають однаковий розмір, завдяки чому рівномірно розподіляються під шкірою. Вони пластичні, добре моделюються і естетично виглядає дуже натурально.

В основі препаратів з гідроксиапатиту кальцію (Радіесс) лежить речовина, що дозволяє не тільки заповнити обсяг, але і простимулювати вироблення власного колагену.

Як проводиться контурна пластика філлерамі?

 1. Лікар оглядає пацієнта, обговорює майбутній план корекції.
 2. Потім демонструє герметичну упаковку препарату (препарат не повинен бути раніше розкритий), розкриває її.
 3. До складу багатьох препаратів з гіалуроновою кислотою вже включений анестетик. Неприємні відчуття можуть спостерігатися тільки при першому контакті голки зі шкірою. За бажанням пацієнта можна заздалегідь нанести анестезуючий гель.
 4. Обробляє шкіру антисептиком і приступає до введення препарату.
 5. Процедура контурної пластики обличчя займає 30-60 хвилин. Після введення препарату може спостерігатися невелика набряклість тканин, яка проходить протягом 2-3 днів.

  Рекомендації після проведення контурної пластики

 • На кілька днів обмежити дотик до місця ін’єкції і його масаж;
 • Виключити відвідування лазні або сауни протягом 7 днів;
 • Бажано в день проведення процедури не використовувати декоративну косметику;
 • Протягом 7 днів при виході на вулицю використовувати SPF-захист.

Зони і області застосування контурної пластики

 • Корекція зморшок

Об’ємне контурне моделювання – це відновлення втрачених з віком обсягів особи. Вікові зміни зачіпають не тільки шкіру: з віком відбувається резорбція (руйнування) кісткової тканини, втрачають обсяг м’які тканини, в результаті чого деякі зони особи западають. Контурне моделювання допомагає відновити втрачені з віком обсяги, позбутися від зморшок і заломів (носо-губних складок, «зморшок маріонетки», носо-сльозних борозен, вертикальних заломів між бровами), скорегувати видимі дефекти, виправити асиметрію обличчя. Контурна пластика периорбитальной зони допомагає позбутися від більшості проблем в області навколо очей – усунути темні круги і мішки під очима, розгладити зморшки, зменшити грижі. Всього за 1 процедуру досягається видимий ефект омолодження і ліфтингу середньої та нижньої третини особи.

 • Корекція вилиць

Контурна пластика вилиць дозволяє зробити  вилиці більш виразними, гармонізувати пропорції обличчя, створюючи правильну геометрію, зробити образ більш ефектним.

 • Корекція підборіддя і кута нижньої щелепи

Значення підборіддя в зовнішності часто недооцінюють. Тим часом, це найважливіша частина, від якої залежить, наскільки підтягнутим сприймається все обличчя. Слабовиражений або скошене підборіддя погано «тримає» нижню частину обличчя: швидше «пливе» овал, розмивається шийно-підборіддя кут, з’являються складки у вигляді другого підборіддя. Своєчасно зроблена корекція підборіддя і пластика контуру обличчя філлерамі дозволяє поліпшити овал обличчя, усунути брилі, підкреслити чіткість ліній, зберігаючи молодість довгі роки.

 • Корекція форми і об’єму губ

Корекція губ за допомогою введення гіалуронової кислоти дозволяє усунути вікові зміни губ (втрата об’єму і чіткості контура, кісетние зморшки), підняти куточки, зробити губи більш об’ємними і чуттєвими, виправити асиметрію. Проблема тонких і безформних губ на сьогоднішній день абсолютно вирішувана. Володарка красивих об’ємних губ ніколи не залишиться непоміченою. Така жінка завжди притягує до себе погляди оточуючих. Але і ті, кого природа не обдарувала пухкими губками, можуть легко змінити це і додати своїм губам відсутній об’єм.

Переваги збільшення об’єму губ гіалуроновою кислотою:

 • Гіалуронова кислота служить прекрасним природним наповнювачем. Це найбільш ефективне рішення для корекції об’єму і форми губ.
 • Для зняття больових відчуттів від ін’єкції використовуються спеціальні креми. Збільшення губ пройде максимально комфортно і безболісно.
 • Тривалість сеансу збільшення губ гіалуроновою кислотою займає близько 30 хвилин. Ефект буде видно вже після першої процедури. Період відновлення шкіри зведений до мінімуму.
 • Для збільшення об’єму губ використовуються тільки кращі препарати від провідних світових виробників, що гарантує повну безпеку. Гіалуронова кислота для губ має ідеальну сумісність з тканинами людини, яка не відторгається як чужорідне тіло і повністю розсмоктується в організмі.

Ефективність контурної пластики

Результати корекції видно відразу після процедури і зберігаються на термін від півроку до двох років в залежності від ступеня щільності введеного препарату. Протягом цього часу препарат природно розсмоктується і повністю виводиться з організму. Контурна пластика відмінно поєднується з іншими ін’єкційними і апаратними методиками омолодження: ботулінотерапіей , біоревіталізація і ін .
Уточнити ціну послуг, що проводяться в медичному центрі Олівія в Запоріжжі Ви можете тут.

За додатковою консультацією і для запису на прийом до лікаря в медичну клініку Олівія звертайтеся за телефонами:

☎ +38 (096) 203-03-03
☎ +38 (099) 203-03-03

До і після
after-before-slide

after-before-slide
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.