+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Індивідуальний підбір косметики для домашнього догляду

Індивідуальний підбір косметики для домашнього догляду

Молоде пружне тіло, ніжну шкіру, хотілося зберегти до глибокої старості, Ця мрія стане реальністю, якщо щодня доглядати за шкірою тіла. Догляд за тілом є невід’ємною частиною догляду за собою. Останнім часом догляду за тілом приділяється все більше і більше уваги, і це легко пояснити. Струнка, підтягнуте тіло – це здоров’я, нормальні обмінні процеси в організмі, легкість рухів, гарний настрій і впевненість в собі.

Наше тіло вимагає ретельного і грамотного догляду

щодня, причому догляд цей повинен грунтуватися на розумінні процесів, що відбуваються в нашому організмі, обліку вікових змін і багатьох інших факторів. Шкіра тіла краще захищена від шкідливих зовнішніх впливів – пилу, вітру, перепадів температур. Але постійне тертя об одяг робить наші лікті і коліна грубими, зайві кілограми відкладаються на стегнах і животі, а швидке схуднення, в свою чергу, призводить до утворення шкірних складок. Шкіра тіла містить менше сальних залоз і більше схильна до пересихання, в ній повільніше відбуваються обмінні процеси. Догляд за тілом включає в себе масаж і фізичні вправи, сауну і водні процедури, харчування, відлущування і багато іншого.

Кожна жінка прагне зберегти і вдосконалити свою чарівність, бути привабливою і красивою. Краса жінки, це не тільки краса особи, це ще і краса тіла. Тому необхідно ретельно і грамотно доглядати не тільки за шкірою обличчя, робити різні маски для обличчя, але так само необхідно доглядати і за шкірою тіла. Потрібно приділяти їй достатньо уваги, що б вона була бархатистою і на довгі роки зберегла пружність і еластичність. Для краси тіла важливі багато параметрів. І правильне харчування, і хороший сон, і регулярні спортивні тренування. І ще для краси тіла важливим помічником є ​​косметика.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.