+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Гіменопластика

Гіменопластика

Гіменопластикою називають операцію по відновленню дівочої пліви. Дана операція виконується виключно на прохання жінки, якій потрібно відновити невинність. Тобто єдине показання до операції – це бажання самої пацієнтки.

Причини, за якими дівчина вирішує вдатися до відновлення дівочої пліви майже завжди соціальні та релігійні, рідше – психологічні.

Що таке дівоча пліва?

Це тонка плівка, що перегороджує вхід у піхву. Ще до статевого акту в ній є отвори для виходу менструальної крові – у кого-то вони більше, у когось менше.

Як відновити невинність?

Є кілька способів повернути невинність:

  • Короткострокова. Зшивання – цей метод відрізняється простотою, доступністю і короткостроковим ефектом. Для відновлення пліви лікар використовує її ж залишки, які зшиваються спеціальної розчиняється ниткою. Таким способом можна відновити невинність безпосередньо напередодні передбачуваного контакту з партнером. Ефект від зшивання триває приблизно від трьох днів до тижня.
  • Тришарова гіменопластика. Це більш складна операція, в якій задіяні не тільки залишки самої пліви, а й слизова тканина піхви. Лікар акуратно зшиває їх делікатним швом, досягаючи набагато тривалого ефекту, ніж при простому зшиванні. Зняття швів після такої операції не потрібно. Ефект від тришарової гіменопластики довгостроковий. В цьому випадку можна не підраховувати дні до передбачуваного сексуального контакту. Період реабілітації після тришарової гіменопластики триває близько двох тижнів: слід утримуватися від фізичних навантажень, дотримуватися призначеної лікарем дієти і приділяти особливу увагу гігієні статевих органів.

Порадити відповідний спосіб відновлення цноти, розповісти про всі його плюси і мінуси в вашому конкретному випадку лікар може тільки після збору анамнезу та огляду на гінекологічному кріслі.

Де відновити невинність в Запоріжжі?

Якщо Ви хочете відновити невинність, приїжджайте до нас. Звернувшись в медичну клініку Олівія, Ви отримаєте по-справжньому якісну медичну послугу. На нашому рахунку набагато складніші пластичні операції в естетичній медицині, і тому Ви можете бути спокійні за своє здоров’я і безпеку.

 +38 (096) 203-03-03
 +38 (099) 203-03-03

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я!

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.