+38(096) 203-03-03
+38(099) 203-03-03

Генітальний герпес

Генітальний герпес

Генітальний герпес є поширеною інфекцією, що передається статевим шляхом, викликається вірусом простого герпесу (ВПГ). Сексуальний контакт – основний шлях поширення вірусу. Після початкового зараження вірус не діє у вашому організмі і може активуватися кілька разів в год.Генітальний герпес може викликати біль, свербіння і виразки в області геніталій.

Але у вас можуть не бути ознак або симптомів генітального герпесу. Якщо ви заражені, ви можете заразитися, навіть якщо у вас немає видимих ​​болячек.Существует не ліки від генітального герпесу, але ліки можуть полегшити симптоми і знизити ризик зараження інших. Презервативи також можуть допомогти запобігти поширенню інфекції генітального герпеса.СімптомиБольшінство людей, інфікованих ВПГ, не знають, що у них воно є, тому що у них немає будь-яких ознак або симптомів або тому що їх ознаки і симптоми настільки мягкіе.Сімптоми можуть з’явитися через 2-12 днів після впливу вірусу. Якщо ви відчуваєте симптоми генітального герпесу, вони можуть включати: Біль або свербіж. Ви можете відчувати біль і ніжність в області статевих органів, поки інфекція не пройдет.Маленькіе червоні опуклості або крихітні білі бульбашки. Вони можуть з’являтися від декількох днів до декількох тижнів після зараженія.Язва. Вони можуть сформуватися, коли бульбашки розриваються і сочатся або кровоточать. Виразки можуть викликати хворобливе мочеіспусканіе.Струпья.

Шкіра покривається кіркою і утворює струпи при загоєнні язв.Во час первісного спалаху у вас можуть бути симптоми і симптоми, схожі на грип, такі як опухлі лімфатичні вузли в паху, головний біль, м’язові болі і ліхорадка.Разлічія в розташуванні сімптомовЯзви з’являються там, де інфекція проникла в ваше тіло. Ви можете поширити інфекцію, доторкнувшись до рани, а потім потерши або подряпавши іншу частину тіла, включаючи глаза.У чоловіків і жінок можуть розвинутися болячки на: Сідниці і бедраанусРотУретра (трубка, яка дозволяє сечі стекти з сечового міхура назовні) У жінок також можуть розвинутися виразки на або на: Вагинальная зонаВнешніе геніталіішейкаУ чоловіків також можуть розвинутися виразки на або на: статевий членмошонкаРецідіви распространениГенітальний герпес індивідуальний для кожної людини. Ознаки та симптоми можуть повторюватися час від часу. Деякі люди відчувають численні епізоди щороку. Однак для багатьох людей спалаху зустрічаються рідше з плином времени.В час рецидиву, незадовго до появи виразок, ви можете відчути: Паління, поколювання і свербіж, коли інфекція вперше потрапила в ваше телоБоль в попереку, сідницях і ногах.

Тем не менше, рецидиви, як правило , менш болючі, ніж первісна спалах, і виразки зазвичай гояться бистрее. Когда звернутися до врачуЕслі ви підозрюєте, що у вас генітальний герпес – або будь-яка інша інфекція, що передається статевим шляхом – зверніться до врачу.прічіниДва типу вірусної інфекції просто го герпесу можуть викликати генітальний герпес: HSV-1. Це тип, який зазвичай викликає герпес або пухирі навколо рота. ВПГ-1 часто передається при контакті шкіра-до-шкірі, хоча він може поширюватися на область геніталій під час орального сексу. Рецидиви зустрічаються набагато рідше, ніж при ВПГ-2.HSV-2. Це тип, який зазвичай викликає генітальний герпес. Вірус поширюється через статевий контакт і контакт шкіра-до-шкірі. ВПГ-2 дуже поширений і дуже заразний, незалежно від того, чи є у вас відкрита рана.Поскольку вірус швидко вмирає за межами тіла, практично неможливо заразитися інфекцією при контакті з туалетами, рушниками або іншими предметами, використовуваними зараженим человеком.Фактори ріскаВаш ризик зараження генітальним герпесом може зрости, якщо ви: Є жінка. Жінки частіше мають генітальний герпес, ніж чоловіки. Вірус передається статевим шляхом легше від чоловіків до жінок, ніж від жінок до мужчінам.Есть кілька статевих партнерів. Кожен додатковий статевий партнер підвищує ризик зараження вірусом, що викликає генітальний герпес.осложненіяОсложненія, пов’язані з генітальним герпесом, можуть включати: Інші інфекції, що передаються статевим шляхом.

Наявність генітальних болячок збільшує ризик передачі або зараження іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом, включаючи СПІД.Новорожденная інфекція. Діти, народжені від інфікованих матерів, можуть піддаватися впливу вірусу під час пологів. Це може привести до пошкодження головного мозку, сліпоти або смерті новорожденного.Проблеми з сечовим міхуром. У деяких випадках виразки, пов’язані з генітальним герпесом, можуть викликати запалення навколо трубки, яка доставляє сечу з сечового міхура до зовнішнього світу (уретру). Набряк може закрити сечовипускальний канал на кілька днів, що потребують введення катетера для дренування сечового пузиря.Менінгіт. У рідкісних випадках інфекція ВПГ призводить до запалення мембран і спинномозкової рідини, що оточує ваш мозок і спинний мозг.Воспаленіе прямої кишки (проктит). Генітальний герпес може призвести до запалення слизової оболонки прямої кишки, особливо у мужчи

Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.