+38 (096) 203-03-03
+38 (099) 203-03-03

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Біоревіталізація – один із сучасних безпечних методів профілактики і корекції косметичних недоліків шкіри за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти.

Біоревіталізація дозволить повернути шкірі обличчя колишню молодість. Вона ідеально підходить всім представницям прекрасної статі, незважаючи на вік. Біоревіталізація особи є досить ефективною методикою, що дозволяє оживити і пробудити вашу шкіру, зробити її більш еластичною і молодою, поліпшити колір обличчя і відновити його тонус, а також своєчасно захистити від негативного впливу вільних радикалів. А профілактичне застосування цієї методики сприяє уповільненню процесу старіння.

Біоревіталізація рекомендується для жінок і чоловіків для лікування і профілактики фотостаріння, збезводненої шкіри, так як процедура глибоко зволожує шкіру, запускає механізми самовідновлення шкіри.

Процес Біоревіталізації полягає у введенні внутрішньошкірних ін’єкцій, до складу яких входить гіалуронова кислота. Через ультрафіолетового впливу старіння шкіри починається з 25-річного віку. При досягненні ультрафіолету дермального шару відбувається активне вироблення вільних радикалів, що призводить до пошкодження клітин на генетичному рівні, і відбувається старіння в цілому. З кожним роком кількість гіалуронової кислоти піддається суттєвому зниженню, в результаті чого проявляється її дефіцит. Недолік її істотно відбивається на зовнішньому вигляді вашої шкіри – вона стає сухішою, тьмяною і в’ялою. Сучасна косметологія не здатна боротися з часом, однак на певний період перетворити зовнішній вигляд вашого обличчя, зробивши шкіру молодою, пружною і сяючою, їй цілком під силу. І в цьому допоможе гіалуронова кислота.

Біоревіталізація дозволяє вирішити проблеми:

  • в’янення, сухості, зневоднення шкіри;
  • зниження еластичності, пружності шкіри в області обличчя, шиї, плечей, рук, живота;
  • передчасного старіння шкіри, під впливом стресу, куріння і т.д.
  • допомагає відновлювати шкіру після хімічних пілінгів та лазерної шліфовки;
  • бореться з пігментацією, носогубні складки;
  • дозволяє заповнити відсутні обсяги, вирівняти рельєф шкіри.

 

Області застосування Біоревіталізації

Для Біоревіталізації використовується нативна, тобто нестабілізована гіалуронова кислота, яка відмінна від стабілізованої гіалуронової кислоти, що використовується в препаратах (Філер) для контурного моделювання особи. Основна функція нестабилизированной гіалуронової кислоти – вирішити проблему сухості і зневоднення шкіри, наповнити її вологою і відновити водний баланс.

Біоревіталізація – дуже ефективна профілактика старіння шкіри і після, і перед відпусткою в жарких країнах, де агресивна дія сонячних променів неминуче веде до втрати шкірою вологи і, як наслідок, її передчасного старіння. Також методика буде корисна для зволоження в зимовий період, коли сухе повітря в автомобілі і приміщеннях зневоднює шкіру.

Протипоказання

Препарати для биоревитализации в своєму складі містять лише гіалуронову кислоту і природні амінокислоти, тому методика має мінімум протипоказань:

   • вагітність і період лактації;
   • запальні процеси в оброблюваної зоні;
   • прийом препаратів, що містять аспірин напередодні процедури;
   • порушення згортання крові;
   • хронічні захворювання в стадії загострення;
   • інфекційні захворювання;
   • аутоімунні захворювання.

Як проводиться процедура біоревіталізації?

На особистій консультації лікар проведе діагностику шкіри і визначить необхідну кількість і регулярність процедур. Процедура може виконуватися на обличчі, в зоні шиї, декольте і кистей рук. Один сеанс біоревіталізації триває не більше години. Спочатку лікар наносить на обличчя знеболюючий крем, потім, після того, як склад подіє – вводить за допомогою частих мікроін’єкцій гіалуронову кислоту під шкіру. Після введення препарату можуть з’явитися дрібні синці, припухлості і почервоніння, вони пройдуть через пару днів.

Скільки сеансів біоревіталізації треба пройти?

Зазвичай курс биоревитализации гіалуроновою кислотою складається з 3-5 процедур з перервами в 2 тижні. Кількість та інтенсивність процедур завжди визначається в індивідуальному порядку, залежно від показань, типу препарату та проблеми пацієнта. Після проведення процедури не потрібен особливий догляд, досить дотримуватися загальні рекомендації: не чіпати обличчя руками, відмовитися від використання декоративної косметики на пару днів, не відвідувати баню, сауну та солярій.

Якого ефекту варто очікувати?

Багаторічний практичний досвід вже довів ефективність цього методу. Уже з першої процедури буде видно результат. Шкіра почне відновлюватися і стане молодий і пружною. Уже через 1-2 дня після першої процедури ваше обличчя буде виглядати більш свіжим і відпочилим. Ви помітите, що:

   • шкіра стала більш щільною, пружно й і здоровою;
   • зникли дрібні зморшки;
   • обличчя порожевіло і посвіжішало, як після тривалого відпочинку. За відгуками тих, хто проходив процедуру біоревіталізації, кажуть, що вони забули про дорогих кремах і інших косметологічних процедурах, та й навіщо, якщо шкіра молода, пружна і красива, як раніше!

У медичній клініці “Олівія” використовуються тільки зарекомендували себе препарати для биоревитализации. Лікар підбирає препарат в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. Основний компонент у складі всіх препаратів – гіалуронова кислота.

 

Ми працюємо для Вас та Вашого здоров’я!

 

До і після
after-before-slide
icon-arrow-left
icon-arrow-right
Не знайшли відповідь на своє питання?
Напишіть нам, і ми надамо необхідну інформацію.